Mobilitātē Kardžali - Bulgārijā

13.09.2022.

Skolēnu motivācijas pilnveide - Google rīki un mobilās lietotnes.

Erasmus+ apmaiņas programmu pārstāvēja jaunieši no 15 līdz 18 gadu vecumam no 5 valstīm - Latvijas, Portugāles, Bulgārijas, Turcijas un Itālijas. Bulgāri mūs laipni uzņēma un izmitināja viesnīcā, Kardžali centrā. 

Katru dienu sākot no 29. maija līdz 3. jūnijam 4 valstu pārstāvji devās uz ekonomikas vidusskolu "Aleko Konstantinov", diemžēl, itāļi savu valsti pārstāvēja attālināti.

Pirmo dienu rītus iesākām ar iepazīšanās aktivitātēm, kas ļāva sadraudzēties ar jauniem cilvēkiem, izmantot savas angļu valodas zināšanas un uzlabot komunikācijas spējas. Dienas otrajā pusē iepazinām jaunus digitālos rīkus - visu valstu pārstāvji tika sadalīti jauktās grupās un kopā veidojām dažādas prezentācijas, iepazinām dažādas aplikācijas un uzturējām starpkultūru dialogu. 

Bulgāri deva iespēju nogaršot dažādus tradicionālos ēdienus, apskatīt Bulgārijas dabu un iespaidīgās pilsētas.

Noslēguma pasākumā bija skumji, zinot, ka tā ir pēdējā diena jaunajā kompānijā.
Brauciens uz Bulgāriju, piedzīvojumi un jaunie draugi paliks atmiņā vēl uz ilgu laiku. Kopumā brauciens radīja tikai pozitīvu iespaidu un jaunu pieredzi. Tas attīstīja dažādas noderīgas prasmes, kuras ikdienā tik vienkārši nevar iegūt. 

Noteikti ieteiktu pieteikties Erasmus+ projektā visiem, kas ir gatavi pavadīt neaizmirstamu laiku jaunā vidē, ar dažādiem cilvēkiem, dodoties piedzīvojumos.

Teksts - Viviāna


×