Pasākums Baložos

Seminārs “Ideju ģenerēšana un attīstīšana”

Projekta dalībniekiem otrā tikšanās notika Baložu vidusskolā 24. janvārī, kurā piedalījās 6 vidusskolas - Rīgas 64. vidusskola, Rīgas Purvciema vidusskola, Baložu vidusskola, Ķekavas vidusskola, Olaines 1. un Olaines 2. vidusskola.

Katrai komandai projektā ir jāpēta kāda Latvijai svarīga tautsaimniecības nozare. Mūsu skola kopā ar Rīgas Purvciema vidusskolu veido vienu komandu un mūs uzdevums ir izpētīt vides inženierijas un enerģētikas nozari. 

Seminārā tika radītas un ģenerētas idejas par pasākuma organizēšanu izglītojamajiem, daloties zināšanās un pieredzē par izpētītās nozares attīstības iespējām ārpus pilsētas.

Projekta dalībnieku atsauksmes:

"Šoreiz bija ļoti interaktīvas un radošas nodarbības. Klausījāmies, kā koučs mums stāsta stratēģiju veidus, kā domāt pozitīvi, kritiski izvērtēt savas idejas, lai beigās par visu būtu padomāts. Strādājām ar sevi, pāros, grupās ar citu skolu skolēniem, iepazinām viņus un viņu stratēģisko domāšanu. Bez tā mēs veicām dažādas saliedēšanās aktivitātes, kuras atspoguļoja to, cik ļoti nozīmīgs ir komandas darbs un cieņa vienam pret otru."
(Justīne Freimane 10.VUD)

"Pasākuma gaitā apguvām radošuma iezīmes un metodes. Strādājām gan individuāli, gan grupās. Visi uzdevumi prasīja no katra cilvēka fantāziju un savu personīgo domu gājienu. Man patika un es daudz iemācījos, ne tikai vairāk par radošumu un kā tas var noderēt dzīvē, bet arī par sevi un savām vērtībām, kurām ir nepieciešams dzīves gaitā pievienot šķipsniņu radošuma."
(Daniela Anna Čapkovska 11.VUD)

"Pasākums kopumā bija labs. Nodarbības bija interesantas un interaktīvas, vajadzēja pakustēties, daudz domāt un sadarboties gan ar savas, gan citas skolas pārstāvjiem. Nodarbības tēma bija "Ideju ģenerēšana un attīstīšana." Dienas laikā mums parādīja dažādas metodes kā efektīvāk un radošāk ģenerēt idejas. Tā bija efektīvi un interesanti pavadīta diena."
(Kristiāns Kudors 11.INZ)

Apkopoja PKK – Gunta Stūrmane

×