Ziedoņa klase

Pateicoties projektam ”Latvijas skolas soma” 6. oktobrī 10.DAS klase devās uz Ziedoņa klasi, kur tika piedāvātas dažādas aktivitātes, kā, piemēram, viktorīna par Imantu Ziedoni un izlaušanās spēle, balstīta uz kādu no I. Ziedoņa pasakām. 

Klasi sadalīja 3 grupās, kas likās jauki, jo būdami jauns kolektīvs, bija lieliska iespēja labāk iepazīt vienam otru un sadarboties komandā spēles laikā. Apkopojot visu klasesbiedru domas, var droši apgalvot, ka Ziedoņa klase ir ļoti interesanta, neskatoties uz to, ka izlaušanās spēles bija balstītas uz bērnu pasakām.

Laiks paskrēja nemanot! Spēles nebija pārāk sarežģītas, taču interese turpināt saglabājās visiem. 

Vienīgais mīnuss bija tehniskās problēmas istabā, kas aizkavēja vienas grupas darbību.

Izglītojamo atsauksmes:

”Manuprāt, tā bija laba iespēja visiem, īpaši jaunajiem pienācējiem, satuvināties ar klases biedriem. Pirms izlaušanās spēles mums bija maza viktorīna, kur mums uzdeva jautājumus par Imantu Ziedoni. Man kopumā patika šī izlaušanās spēle.”
/Kārlis Užbalis/

“Ekskursija / klases pasākums Imanta Ziedoņa muzejā bija interesanta. Tā bija izklaidējoša, taču tajā pašā laikā izglītojoša, tā atsvaidzināja atmiņā informāciju par Imantu Ziedoni, kuru apguvām sen atpakaļ pamatskolā. Protams, izlaušanās spēle bija visjautrākā, tā lika mums iedarbināt mūsu loģisko domāšanu.”
/Lizete Leonora Tupureina/

“Pasākums palīdzēja satuvināties klasei, kā vienai lielai komandai.”
/Kristīne Ņesterova/

“Ļoti patika saliedēšanās un abas aktivitātes - viktorīna un izlaušanās spēle. Bija interesanti un varēja uzzināt arī ko jaunu par Ziedoni.”
/Zanda Iļģe/

“Izlaušanās spēle bija interesanta, manuprāt, pareiza pieeja no projekta “Latvijas skolas soma” puses, kā jauniešiem padarīt literatūra interesantāku. Uzskatu, ka pasākums izdevās! Process izlaužoties bija arī interesants un labs veids, kā saliedēt klases biedrus. Kopumā pozitīvi novērtēju projektu un uzskatu, ka šāda tipa aktivitātēm jānotiek biežāk!”
/Filips Kalniņš/

Teksts - Gunta Strūrmane

×