Spēles ar balsīm

12. aprīlī 5. klašu izglītojamajiem programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros bija iespēja apmeklēt VEF kultūras pilī koncertprogrammas MŪZIKA TEV koncertu “Spēles ar balsīm.”

Tā bija unikāla iespēja viena koncerta laikā iepazīties ar Latvijā slavenu mākslinieku balss bagātajām krāsām, balss plašo spektru un iespējām gan solo dziedāšanā, gan ansamblī akadēmiskajā mūzikā, operā un populārajā mūzikā.

Koncerta dalībniekus priecēja Evijas Martinsones (LNOB) soprāns, Naura Indzera baritons, samtainais un zemais Ilonas Bageles (LNOB) mecosoprāns klasiskajā mūzikā.  

Atis Ieviņš pārstāvēja rokmūzikas dziedātāju balsis un dziedāšanas veidu. Bet vokālā grupa “Latvian Voices” savā priekšnesumā plašā spektrā atainoja daudzbalsīgās dziedāšanas tradīcijas. 

Koncertprogrammu papildināja stāstniece Karīna Bērziņa.

Izglītojamo atsauksmes:

Enija
Man koncerts likās normāls, taču visvairāk patika roka daļa, jo tā bija interesanta un to izpildīja interesants cilvēks.

Miķelis
Man ļoti patika koncerts - visvairāk patika "Latvian Voices". Vērtīgākais bija roka dziesmas. Klasiskās mūzikas balsis bija ļoti pārsteidzošas. 

Otto
Domāju, ka šādas izrādes ir interesantas. Gribētos tādas redzēt vairāk.

Jānis
Man patika koncerts, jo uzzināju, kā var spēlēties ar balsīm. Bija jautri, interesanti un bija lielisks noskaņojums.

Apkopoja – direktora vietniece Gunta Stūrmane

×