Koncerts "Daudz laimes, Latvija"

Par godu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai programmas “Latvijas skolas soma’’ ietvaros 05.05.2022. Rīgas 64. vidusskolas sporta laukumā notika 3 koncerti 5. - 12. klašu izglītojamajiem “Daudz laimes, Latvija”, kuros viesojās mākslinieki Jānis Ķirsis un Rūta Dūduma. 

Tas bija izzinošs, muzikāls koncertstāsts par Tautas atmodu un dziesmoto revolūciju - svarīgām Latvijas valsts vēstures lapaspusēm, kas jāzina ikvienam. 

Koncertā skanēja gan latviešu un ukraiņu tautasdziesmas, gan strēlnieku dziesmas, gan dažādu komponistu - Raimonda Paula, Zigmāra Liepiņa dziesmas. Tika atskaņots pirmatskaņojums Jāņa Ķirša dziesmai “Gaisma,” kura bija ļoti skaista un emocionāla.  

Mākslinieki atgādināja skolēniem svarīgākos vēstures notikumus Latvijas valsts tapšanā un dziedāja tā perioda dziesmas. Skolēni aktīvi iesaistījās koncerta norisē - dziedāja un dejoja līdzi.

Koncertlekcija bija skaista, skanīga, enerģiska, patriotiska un neatkārtojama, un gaisā virmoja pozitīvas emocijas.

Paldies mūziķiem par izcilo sniegumu, atgādinot mums par Latvijas vēsturi, par cilvēku un dziesmas spēku, par brīvības cenu, kura mums jānosargā!

Paldies programmai “Latvijas skolas soma”!

Sagatavoja direktora vietniece – Gunta Stūrmane

×