Tikšanās ar atbalsta personālu

Cienījamie 5. - 12. klašu skolēnu vecāki!

Aicinām Jūs uz tiešsaistes tikšanos ar skolas psiholoģēm Dainu Žurilo un Initu Kriškovsku, sociālo pedagoģi Sigitu Dēliņu MS Teams 17. februārī plkst. 18.00.

Pārrunāsim pusaudžu vecumposma vispārīgos attīstības principus, akcentu liekot uz vecāku un bērnu veiksmīgāku sadarbību, attiecību veidošanu, sarunas kvalitāti un kopējo komunikāciju.

Attālinātais mācību process ir liels izaicinājums jebkurā ģimenē un šobrīd daudzi saskaras ne tikai ar mācību grūtībām, bet arī ar pusaudža motivēšanu mācībām, laika plānošanas grūtībām, datoratkarības problēmām, paaugstinātu trauksmi, nogurumu, fizisko aktivitāšu trūkumu u. tml. 

Līdz ar to, pēc teorētiskās daļas aicināsim Jūs padalīties, kā Jums klājas šajā attālinātajā mācību procesa laikā? Kādi ir lielākie izaicinājumi, kuros būtu nepieciešama palīdzība? Kas izdodas salīdzinoši labi, bet kas ar izteiktām grūtībām?

Lūgums, līdz 16.02.2021. pieteikt savu dalību e-klasē, rakstot vēstuli psiholoģei Initai Kriškovskai. 17.01.2021. dienas laikā Jums tiks nosūtīts MS Teams tikšanās links.

Tā kā tikšanās laikā ir paredzēta arī diskusijas un jautājumu daļa, dalībnieku skaits ir ierobežots.
×