JA Latvija konference - "Uzdrīksties uzvarēt 2023"

Karjeras nedēļas ietvaros, 11.VUD klases uzņēmējdarbības groza un 12.UZ klases skolēni devās uz Ķīpsalu, lai piedalītos uzņēmējdarbības iedvesmas konferencē “Uzdrīksties uzvarēt 2023”.

Konferences ietvaros skolēniem bija iespēja klausīties dažādu runātāju pieredzes stāstos par to, kā savu hobiju iespējams pārvērst par uzņēmumu, kā izvēlēties savu nākotnes profesiju, kas būtu jāņem vērā uzsākot savu uzņēmējdarbību, kā arī iepazīties ar JA Latvija aktualitātēm un izaugsmes iespējām skolēniem.  

Konferences pārtraukumos skolēniem bija iespēja apmeklēt konferences partneru stendus, lai uzzinātu par nākotnes studiju iespējām, kā arī uzzināt par aktuāliem jautājumiem saistībā ar mākslīgo intelektu, produktu patentu apstiprināšanu vai produktu viltošanu.

Skolēnu atsauksmes par konferenci: 


“Apmeklējot šo konferenci sapratu, ka Latvijā ir daudz uzņēmēju, kas spēj savu biznesu radīt no hobija un lai kaut kas sanāktu, jāizkāpj no savas komforta zonas.”
Kristaps Ābols, 12.UZ

“Pārvērt savu hobiju par ienākuma avotu, riskē un, ja nesanāk ar pirmo reizi, sanāks ar otru.”
Letīcija Bērziņa, 12.UZ

“Man patika SMU Soilnetic pieredzes stāsts, jo bija interesanti paklausīties to kā mana vecuma jaunieši ir tik daudz ko sasnieguši. Šis deva motivāciju attīstīt savu SMU ideju un ar to tiekties uz lielākiem mērķiem.”
Paula Gļeba, 12.UZ

“Uzzināju, ka svarīgs ir mans skats uz pasauli un, ka ir nepieciešams iemācīties pēc iespējas vairāk prasmes, jo tās iespējams pielietot, lai veidotu uzņēmumu un pelnītu naudu.”
Viviāna Vintra Veinberga, 12.UZ


Sagatavoja: skolotāja Dana Kristiāna Skrupska

×