Studiju iespējas Rīgas tehniskajā universitātē

Izlemt, kurā augstskolā studēt nav viegli, jo, izvēloties tālāko izglītību, jaunieši izvēlēsies arī vietu, kurā pavadīs nākamos 4 – 5 gadus.

25.02.2021. plkst.15.00 Zoom platformā notika 10.- 12. klašu izglītojamo nodarbība “Studiju iespējas Rīgas tehniskajā universitātē!”

Lai pārliecinātos, ka RTU ir tā vieta, kur iegūt labu izglītību, attīstīt savus talantus, labi pavadīt laiku, kā arī sākt veidot karjeru, jauniešiem tika piedāvāta virtuāla prezentācija, kurā tika apskatītas tēmas kā:
• kāpēc izvēlēties RTU savām nākotnes studijām
• fakultātes un iestāšanās kritēriji
• izmaksas, budžetu vietas un stipendijas
• ārpus studiju dzīve

Izglītojamie uzzināja, kādas studiju programmas RTU piedāvā, kādas ir darba iespējas pēc absolvēšanas, kādi speciālisti ir pieprasītākie darba tirgū. Kādi CE rezultāti tiek ņemti vērā iestājoties RTU, kādi ir RTU uzņemšanas nosacījumi katrā no fakultātēm un kā tiem sagatavoties. Kādas ir studentu iespējas mācīties veidot savu biznesu, darboties RTU Dizaina fabrikā un veidot savu inženiertehnisko ideju prototipus. Uzzināja par RTU Karjeras centra piedāvātajām iespējam gan studentiem, gan skolēniem.

Informācija tika pasniegta mūsdienīgi un interaktīvi. Par katru fakultāti tika demonstrēts neliels video materiāls, kas ļauj ielūkoties studiju procesā un labāk saprast, kas sagaida topošo studentu.
Nodarbībai bija pieslēgušies 18 interesenti. Tika uzdoti jautājumi par interesējošām fakultātēm.                                                                              

Izglītojamie tika arī informēti par RTU atvērto durvju dienu, kura ieplānota 26. februārī un aicināti reģistrēties, lai tiktos tiešsaistē ar augstskolas pasniedzējiem un studentiem, un arī izstaigātu universitātes telpas ar virtuālas 360 grādu tūres palīdzību.

PKK - Gunta Stūrmane

×