RBS Greenhouse

Vidusskolēni no visas Latvijas aicināti piedalīties Riga Business School trīs nedēļu tiešsaistes programmā RBS Greenhouse, lai izmēģinātu studijas biznesa vai biznesa un IT bakalaura programmās angļu valodā. 

Programma ļaus izmēģināt un iejusties starptautiskās un modernās izglītības programmās, kas apsteidz virkni ārvalstu augstskolu piedāvājumu. Riga Business School bakalaura programmas ir kompetencēs balstītas un tās nodrošina starptautisku un modernu izglītību līdrībai tehnoloģiju laikmetā.

RBS Greenhouse programma sadalīta divos virzienos, un skolēniem tiek dota iespēja izvēlēties vienu no abiem virzieniem vai arī apmeklēt lekcijas, darbnīcas no abiem moduļiem, balstoties uz savām interesēm. 

Virzienā “Biznesa vadība” sagaidāmas tādas tēmas kā, piemēram, inovācijas, līderība, digitālā tranformācija, ideācijas process un prototipēšana, turklāt SEB banka ļaus pieredzēt, kā banka rada inovatīvus risinājumus, un LMT nodrošinās vērtīgu ieskatu mākslīga intelekta pasaulē. 

“Biznesa vadība un IT” virziens arī iekļauj ar līderību saistītas tēmas, taču šajā virzienā fokuss būs uz IT tēmām - lietu internets, programmēšana, mākslīgais intelekts. Tehnoloģiju uzņēmums Tieto Evry jauniešiem sniegs ieskatu Scrum un Agile metodēs IT projektu vadībai, bet Peero parādīs jaudīgas datu analīzes iespējas. 

Programmas trešajā nedēļā skolēniem būs iespēja strādāt pie tehnoloģiju un izklaides uzņēmuma Tet biznesa izaicinājumiem, sacenšoties par stipendiju studijām un citām balvām.

RBS Greenhouse vidusskolēniem ir lieliska iespēja:
- iepazīties ar Riga Business School studiju metodēm un saturu, sagatavojot jauniešus bakalaura līmeņa studijām;
- saprast, vai bakalaura līmeņa studijas biznesa vai biznesa un IT jomās ir saistošas;
- satikt pasniedzējus, esošos RBS studentus un absolventus, kuri dalīsies vērtīgā pieredzē;
- iegūt no Latvijā vadošo uzņēmumu ekspertiem praktiskas zināšanas, kas aktuālas darba tirgū;
- iepazīties ar līdzīgi domājošiem jauniešiem no visas Latvijas;
- sacensties par iespēju iegūt stipendiju studijām Riga Business School, papildu punktus iestājeksāmeniem, turklāt veiksmīgākajiem dalībniekiem tiks piešķirtas balvas no RBS Greenhouse atbalstītājiem.

Programma norisināsies laika posmā no 7. - 26. februārim.
Pieteikšanās - līdz šī gada 1. februārim vietnē greenhouse.rbs.lv.


×