"Laimas" šokolādes muzejs

Pateicoties projektam Nr.8.3.5.0/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”, 2.b, 4.c klases skolēni 2018. gada 21. un 27. martā devās mācību ekskursijā uz „Laimas” šokolādes muzeju!

Skolēnu domas pēc muzeja apmeklējuma:

"Es redzēju, kā gatavo šokolādi, un uzzināju, ka kafijas pupas aug kokos. Mums bija interesanta un jauka gide. Viņa pastāstīja par šokolādes fabrikā strādājošo profesijām. Mani ieinteresēja profesija - vārītājs, kurš vāra šokolādi". (Beāte)

"Es redzēju vairākus fabrikas labākos izstrādājumus. Uzzināju, kā gatavo šokolādi un kūkas. Es ļoti vēlētos strādāt par konfekšu vai zefīru izgatavotāju, kā arī par direktori, jo šīs profesijas mani visvairāk aizrāva un ieinteresēja". (Evija)

"Es redzēju, kā strādā darbinieki un pats strādāju. Es gribētu kļūt par degustatoru". (Markus)

"Mani ļoti ieinteresēja tas, ko darbinieki dara. Mana nākošā profesija būs konditore". (Paula)


Pateicoties projektam Nr. 8.3.5.0/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”, 3.c klase (02.02.18.) un 4.d klase (06.03.18.) apmeklēja „Laimas” šokolādes muzeju.

Ciemošanās bija salda un interesanta!
Skolēni redzēja konditores, kuras ar rokām veidoja ekskluzīvo konfekšu izlases. Uzzināja arī par dizaineriem, kuri veido konfekšu etiķetes un bija pārsteigti arī  par citām ražotnes procesā iesaistītajām profesijām.
Bērni degustēja šokolādi, paši veidoja konfektes, skatījās filmiņu par kakao pupiņas ieguvi un veidoja uzrakstu savai šokolādei uz lielā datora.

×