Karjeras pasākums "Radi dizaina  produktu!”

14. oktobrī notika 7. - 8. klašu karjeras pēcpusdiena, kurā izglītojamie atraktīvā veidā rādīja savu radošumu un demonstrēja savas uzņēmējspējas.  

Sagatavošanas procesā katra klase izlozēja vienu Latvijā sastopamu augu (pīlādzis, lavanda, piparmētra, kastanis, priežu čiekuri, bērzs, smiltšērkšķis, nātre, ceļmallapa, roze) un radīja idejas, kādus inovatīvus produktus no izlozētā auga var saražot. 

Iepazinās ar augu īpašībām, radīja produkta dizainu, veidoja jaunradītā dizaina produkta reklāmu un gatavoja prezentāciju par piedāvāto dizaina produkciju.

Klases stundās tika pārrunāts, kādas zināšanas, prasmes, spējas, attieksmes un rakstura īpašības ir nepieciešamas veiksmīgas karjeras veidošanai.

Pēc labi padarīta darba, pasākums izvērtās aizraujošs. Varēja sajust, cik ļoti skolēni ir noilgojušies pēc pasākumiem. Pēc visu prezentāciju noskatīšanās notika balsošana par labāko produktu un apbalvošana.  

Pārliecinoši uzvarēja 8.b klase, kas izpelnījās skatītāju simpātijas. Apsveicam!

Pasākuma laikā notika arī tikšanās ar egoPERFECTUS karjeras konsultanti, kouču Ilzi Priekuli Ušacku, kura dalījās savā pieredzē.

Paldies atraktīvajiem pasākuma vadītājiem Zandai Jurēvicai un Kārlim Šadrim!

Paldies klašu audzinātājiem un priekšmetu skolotājiem par ieguldīto darbu!

PKK - Gunta Stūrmane

8.b klases uzstāšanās video:


×