Karjeras nodarbības attālinātā mācību procesā

Karjeras atbalsta nodarbības Rīgas 64. vidusskolā notiek arī ārkārtas situācijas apstākļos.

Vasara strauji tuvojas un vēl neesi izdomājis, kurā augstskolā iestāties? Varbūt vēl nemaz nezini, ko vispār studēt? Bet varbūt vienkārši doma par skolas maiņu, jaunu vidi un cilvēkiem liekas nedaudz izaicinoša, iespējams pat bailīga? Kā labāk sagatavoties zināmajam un nezināmajam saistībā ar īstās skolas izvēli un studenta dzīvi? 

Par to visu 27. aprīlī 12. klašu izglītojamajiem tiešsaistes nodarbībā MS Teams pastāstīja Kristaps Zakulis, kurš ir 2013. gada skolas absolvents, Banku Augstskolas maģistratūras students, uzņēmējs, studentu mentors un līderis. Viņš deva vērtīgus padomus un ieteikumus, kā vislabāk sagatavoties augstskolai. Dalījās pieredzē par savām izvēlēm un iedvesmoja jauniešus sekot savam aicinājumam. Pēc nodarbības izglītojamiem bija iespēja uzdot jautājumus uz kuriem Kristaps labprāt atbildēja.

Savukārt 7. maijā tiešsaistē MS Teams Kristaps vadīja nodarbību 11. klašu izglītojamiem par tēmu “Mērķu izvirzīšana un to nozīme veiksmīgā karjerā.” Tika meklētas atbildes uz jautājumiem, kāpēc izvirzīt mērķus un domāt par nākotni ir tik svarīgi? Kā sasniegt savus izvirzītos mērķus ātrāk un efektīvāk?

Par mērķiem un savu pieredzi stāstīja Kristaps, kurš ikdienā strādā ar studentiem un palīdz viņiem sasniegt mērķus. Kristaps dalījās pieredzē par to, kā viņš pats izvirza mērķus dzīvē.  Saruna bija atraisīta un draudzīga. Izglītojamie atzina, ka dzirdētā informācija ir ļoti noderīga un viņiem patika, ka Kristaps minēja ļoti labus piemērus no dzīves.

Liels prieks, par Kristapu Zakuli, kas labprāt dalās ar savu pieredzi un atvēl laiku šādām iedvesmojošām sarunām un veiksmes stāstiem, kas iedvesmo jauniešus vairāk kā varbūt skolotāju stāstītais, jo pats ir gandrīz vai viņu vienaudzis ar skaidriem mērķiem un vīziju par nākotni.
Par mērķu izvirzīšanu 19. maijā notika nodarbība arī 10. klašu izglītojamajiem.

Paldies, Kristapam par lielo atbalstu šajā tik sarežģītajā laikā!

PKK Gunta Stūrmane

×