Augstskolu atvērtās durvis 2021 tiešsaistē


15. aprīlī no plkst. 14.00 šeit:  https://events.tiesraides.lv/skola2021 notiks virtuāls analogs ikgadējai izglītības izstādei “SKOLA”, kur Rīgas vispārizglītojošo skolu 11. un 12. klašu audzēkņi tiek aicināti iegūt aktuālāko informāciju par mācību iespējām 10 dažādās Latvijas augstskolās.

Tiešsaistes pasākumā piedalīsies 10 Latvijas augstskolas, prezentējot 2021./2022. mācību gada studiju programmas, informējot par uzņemšanas noteikumiem, budžeta vietām, un sniedzot atbildes uz to, cik tās ir gatavas globālajai pasaules transformācijai un izaicinājumiem, kas ar to saistās:

Rīgas Tehniskā Universitāte
Latvijas Universitāte
Rīgas Stradiņa Universitāte
Latvijas Lauksaimniecības Universitāte
Vidzemes Augstskola
Latvijas Kultūras Akadēmija
Banku Augstskola
RTU Rīgas Biznesa skola
Biznesa, mākslas un tehnoloģiju Augstskola “RISEBA”
Latvijas Sporta pedagoģijas Akadēmija

- Plkst 14.00 paredzēta pasākuma atklāšana un biedrības “Jauniešu akadēmija „Pacelt Pasauli” dibinātājas un vadītājas Daces Briedes – Zālītes uzruna jauniešiem.

- Augstskolu pārstāvju uzrunas skolēniem un pasākuma vadītāja Oskars Lepera (Rīgas Kultūras vidusskolas retorikas skolotājs, pasniedzējs, Radio Star FM Dj, pasākumu vadītājs) ZOOM diskusijas ar katru no 10 augstskolām.

- Erudīcijas spēle, kurā aicināsim ikvienu atbildēt uz izklaidējošiem un interesantiem jautājumiem un laimēt balvas no augstskolām.

- No plkst. 15.20 - detalizētas augstskolu prezentācijas ZOOM istabās (linki un paroles istabām tiks publicētas tiešraides laikā), kur augstskolu pārstāvji tiksies ar jauniešiem tuvplānā.

Pasākumu organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments Eiropas Sociālā fonda finansētā projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS ID 3713) ietvaros.

Pasākuma realizāciju nodrošina pilna servisa pasākumu aģentūra Labdako Events www.facebook.com/LabdakoEvents


Skaties šeit: Afiša un Programma, Zoom saites

×