Tech Track inovāciju nometne

Apsveicam 11. klases skolēnu mācību uzņēmumu komandu "SunDeeLight" (Instagram), dalībnieki: Ričards Voitāns, Stefānija Mērija Celico, Letīcija Bērziņa, Emīlija Vēvere, Reinis Liepiņš, kas pēc divu dienu dalības nometnē ir pierādījuši savas biznesa idejas ilgtspējību, inovāciju un ir spējuši pārliecināt žūriju, ka iesāktais darbs jāturpina. Programmas otrajā kārtā mentoru un kouču pavadībā būs iespēja tālāk attīstīt savas idejas. Nometnē konkurence bija sīva un uz otro kārtu tika tikai 14 komandas no 23.

Emīlija Vēvere
''Nometnes diena klātienē bija praktiska. Sākumā iepazīstinājām citas jauniešu grupas ar savu komandu un ideju, no kurām katra bija unikāla un inovatīva, sākot no lampas, kura atgādina saullēktu, līdz pat puķupodam ar UV starojumu. Pēc prezentācijām klausījāmies veiksmes stāstu no Gamechangher Audio uzņēmuma līdzdibinātāja, kā no darba garāžā tika līdz birojam. Pēc tam strādājām pie savām SMU vērtībām, noskaidrojot stiprās puses, potenciālā klienta vēlmes un konkurentu pārākumus. Tam sekoja konsultācija ar mentori, kura palīdzēja precīzāk noformulēt SMU mērķi. Nometnes beigās piestrādājām pie mērķauditorijas definēšanas produktam. Otrā nometnes diena tika pavadīta attālināti. Diena sākās ar Alises Žindigas iedvesmas stāstu par lietām, kurām vajadzētu pievērst uzmanību, prezentējot savu ideju. Tam sekoja nometnes sarežģītākā un atbildīgākā daļa - prezentācijas izveide un tās prezentēšana žūrijai. Prezentēšanas ilgumam piešķīra vien tikai 3 minūtes, kuru laikā bija jāpaspēj pārliecināt žūriju. Beigās mūsu SMU “SunDeeLight” ideja bija novērtēta pietiekami augstu, lai nodrošinātu mums dalību TechTrack programmā, piešķirot mentoru, kurš palīdzēs attīstīt ideju, un kouču, kurš palīdzēs veidot labvēlīgu un uzņēmīgu komandu. Esam pateicīgi par šādu unikālu un īpašu iespēju.''

Letīcija Bērziņa
"23. - 24. novembrī es ar savu komandas uzņēmumu “SunDeeLight” piedalījāmies “TechTrack” programmā, kuras ietvaros klātienēs dienā dzirdējām pāris motivāciju runu un uzņēmumu pirmssākumu stāstus, kas atkal pierādīja, ka sapņi patiešām var kļūt par realitāti, ja esi gatavs iet uz visiem 100%. Šo divu dienu laikā arī saņēmām mentora ieteikumus, kurš palīdzēja precīzāk nodefinēt mūsu produkta mērķauditoriju un produkta fokusu. Kā arī mēs tikām programmas nākamajā kārtā, kas noteikti atvērs mums jaunas iespējas."


Stefānija Mērija Celico
"Piedalījos Tech Track nometnē, kurā bija 22 dažādi skolēnu mācību uzņēmumi no kuriem tikai 14 izvirzījās 2. kārtā. Pasākumā guvām vairākus padomus no mentoriem un Junior Achievement Latvia vadītāja Jāņa Krievāna par to, ko uzlabot savos uzņēmumos un mainīt prezentēšanas veidā. Šodienas Zoom konferencē paši labākie skolēnu mācību uzņēmumi iekļuva 2. kārtā, iegūstot savu mentoru, couchu un dažādu citu pasākumu iespējas gada garumā. Arī mūsu uzņēmums "SunDeeLight" tika nākamajā kārtā. Iesaku visiem! Pieredze ļoti vērtīga izaugsmei un stresa kontroles trenēšanai."


Lai izdodas, skolotāja Everita Lukss

#TechTrack programmas dalībnieki
#TechTrack


×