SMU Lotus

Komandas sastāvs:
Rikija Kravčuna (grāmatvede, ražošanas vadītāja, IT speciāliste)
Petra Kravčuna (direktore, mārketinga vadītāja, pārdošanas speciāliste)

Produkts:
Vannas pulveris un sāls ir laba dāvana visiem, kas vēlas izbaudīt dažādas ēteriskās smaržas, palutināt sevi un uz kādu brīdi atpūsties no ikdienas dzīves. Mūsu produkti mitrina, relaksē ādu, nomierina nogurušos muskuļus un piedod smaržu vannas istabai. Mūsu iepakojumus ir iespējams pārstrādāt un uzlabot vides piesārņojumu.

Kur mūs var atrast:
Instagram
Facebook
Ja Latvia Katalogs
e-pasts: smulotus@gmail.com

Darbība:
Pirmais semestris mūsu Skolēnu Mācību Uzņēmumam pagāja veiksmīgi. Piedalījāmies JA Latvia tirdziņā Cits Bazārs ZIEMA, kur pārdevām vairāk produktus, kā bija plānots. Pēc tirdziņa veicām pasūtījumu apkalpošanu sociālajos tīklos un pieteicāmies Swedbank konkursam ‘’Biznesa Skices’’. Otrajā semestrī darbojāmies tikpat cītīgi, kā pirmajā semestrī. Pirms mēs piedalījāmies JA Latvia tirdziņā Cits Bazārs Pavasaris, mēs ar citiem skolēnu mācību uzņēmumiem izveidojām konkursu sociālajos tīklos, kas mums deva iespēju vairāk iepazīt mērķauditoriju ar mūsu produktiem un attīstīt mārketingu. Darbības beigās esam apmierinātas ar paveikto un pateicīgas, ka mums tika dota iespēja piedalīties un uzzināt daudz ko jaunu.

Attīstība
No skolēnu mācību uzņēmuma guvām labu pieredzi par uzņēmumu kopumā, tās attīstības procesiem, ekonomiskajiem principiem. Mums bija dota iespēja uzzināt, kā viss notiek un, kas ir jādara, lai mūsu biznesu būtu iespējams iepazīt arī citiem. Vislielākie panākumi mums bija piedalīšanās Cits Bazārs Ziema un Pavasaris. Tas deva mums iespēju iepazīstināt citus ar mūsu produktiem. Biznesa pasaulē protams ir arī savas neveiksmes – bija jāpadomā, kā mēs varētu piesaistīt savu mērķauditoriju un jātestē vairākas reizes, jo mūsu produkti ir tādi, ko citi izmanto uz savas ādas.

Iedvesma/Aicinājums/Novēlējums/Sauklis
SMU veidošana un piedalīšanās bija laba pieredze mums skolas laikā. Tas deva iespēju iegūt jaunas zināšanas, kontaktus, drosmi, plānot laiku starp ikdienu, skolu un SMU, un mācīties no kļūdām. Topošajiem jaunajiem uzņēmējiem novēlam veiksmi SMU veikšanā un attīstībā, lai viss izdodas, kā jums ir ieplānots!

×