Iedvesmas konference "Uzdrīksties uzvarēt"

16. novembrī, Ķīpsalā norisinājās JA Latvia rīkotā Uzņēmējdarbības iedvesmas konference "Uzdrīksties uzvarēt".

Sajūtas bija neaprakstāmas, vērojot spilgtos šovus, deju uzvedumus un klausoties dažādos iedvesmas stāstos. Īpaši patika Egija Gailuma, no Ox Drive, kas iedvesmoja ar stāstījumu ‘’Uzdrīksties iet līdz galam ‘’.

Super aktīvi jaunieši iedvesmo jauniešus vislabāk - Arturs Korņējevs, Oskars Mališko, Kristiāns Artūrs Sēlis, Maksims Rodins, Threecube komanda, un beigās ballīte ar grupu Citi zēni.

Konferenci apmeklēja 11.UZ klases jaunieši ar mērķi papildināt macību procesā gūtās zināšanas ar praktiskiem iedvesmas semināriem.


Izglītojamo atsauksmes par pasākumu:

Kristaps Ābols
"Man pasākumā patika tas, ka vairāki jauniesi - uzņēmēji pastāstīja par saviem uz uznēmumiem un gūto pieredzi. Patika beigu ceremonija un Citi zēni uztāšanās."


Marks Paksis
"Visi jaunieši, kuri uzstājās, pastāstīja par sevi, savu uzņēmumu un deva lieliskus ieteikumus. Manuprāt, no visiem visvairāk izcēlās KIWIE, no sava tēla uztaisot QR kodu, ko varēja izmantot, lai iegūtu pašam savu NFT. No šodienas uzzinātā, noteikti, varēs daudz ko izmantot arī mūsu SMU projektā. Pasākums bija ļoti aktuāls jauniešiem."

Letīcija Bērziņa
"Man ļoti patika konferences koncepts, tas kā viņi precīzi ir noraksturoja savu mērķauditoriju, izmantojot gaismas un vadītāju izvēli, kā arī patika pasākuma dizains. Izbaudīju brīvo atmosfēru, ko sniedza pasākuma vadītāji un mazie konkursi, kas notika konferences laikā. Un, protams, bija patīkami atkal satikt sen neredzētus cilvēkus."


#UzdrīkstiesUzvarēt 2022

#LIAA

#SwedbankLatvia

#JALatvia

×