CITS BAZĀRS Talsos

Reģionālais SMU pasākums CITS BAZĀRS Talsos norisinājās šā gada 11. novembrī Talsu Valsts ģimnāzijā. No Rīgas 64. vidusskolas uz šo pasākumu devās 11.UZ klases meiteņu komanda - SMU "Pianta" (instagram @pianta_smu), skolotājas Everitas Lukss vadībā. Meitenes lieliski parādīja sevi un savu komandu tirdziņa laikā. 

Ilze Indriksone (Ekonomikas ministre) sniedza vairākus vērtīgus ieteikumus produkta veiksmīgai virzīšanai tirgū. Komandas darbā meitenes sekmīgi atbildēja uz žūrijas interesantiem un āķīgiem jautājumiem, iegūstot žūrijas simpātijas un nomināciju Sociāli atbildīgs SMU. Apsveicam!


Meiteņu atsauksmes par pasākumu:

Vendija Una Magone
"Šī bija lieliska pieredze, jo sapratām, ko nozīmē prezentēt sevi un savu produktu, uzzinājām žūrijas viedokli un iepazīstinājām auditoriju ar mūsu produktu. Milzīga pieredze bija arī gatavošanās šim pasākumam, jo darba bija daudz un laika nebija tik daudz, cik gribētos, tādēļ tas bija liels pārbaudījums, ko paveicām".

Tīna Paula Birkena
"Skatoties uz to, ka šī bija pirmā mūsu komandas pieredze tirdziņos, noteikti varu teikt, ka tā bija lieliska pieredze - pirmais ieskats, kā un cik daudz īstenībā ir jāplāno pirms tam. Kā arī pieredze bija - spēt izstāstīt kādam citam par savu produktu un spēt atbildēt uz negaidītiem jautājumiem. Šī bija garantēta pieredze izaugsmei!"

Paula Gļeba
"Šī bija laba pieredze nākamajiem tirdziņiem, jo mums bija dota iespēja jau iepriekš piedalīties un uzzināt to, kas ir sagaidāms no citiem pasākumiem. Mēs uzzinājām žūrijas un citu jauniešu viedokļus par mūsu produktu, kā arī šis tirdziņš mums parādīja to, kāda ir mūsu mērķauditorija uz kuru mums ir jātiecas. Es noteikti iesaku piedalīties katrā šādā pasākumā, jo tas veido pieredzi un dod jaunas idejas!"


×