Dienasgrāmatas konkurss

Katru gadu sākumskolā bērni piedalās zīmējumu konkursā, lai Rīgas 64. visdusskolas dienasgrāmatu vāki būtu oriģināli, pašu radīti.

Aicinām šogad piedalīties konkursā attālināti!

Tēma: “Nāc gavilēt!”

Termiņš: no 20.04. līdz 05.05.2020.

Ideja:

XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki notiks 2021. gadā.

2005. gadā tika radīts Svētku sauklis “Nāc gavilēt”. Sauklis iedzīvojās, ieguva ciešu saikni ar Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, to noskaņu, kā arī spilgti tika izmantots komunikācijā. Turpinot veiksmīgas komunikācijas praksi, “Nāc gavilēt!” tiks izmantots arī XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku komunikācijā ar mērķi šo saukli turpināt lietot ne tikai kampaņveidīgi – vienu svētku ietvaros, bet turpināt to kā tradīciju ilgtermiņā.

Ceram, ka svētkos piedalīsies arī mūsu skolas kolektīvi, tādēļ aicinām veidot zīmējumus, kuros svētku sauklis uzrunā tieši Tevi kā Rīgas 64. vidusskolas dziedātāju, dejotāju, kā cilvēku, kurš turpina kopt tautas kultūras pamatvērtības.

Iesūtnes formāts un veids:

Zīmējumam izmanto A4 formāta lapu.

Vari darbu veidot jebkurā tehnikā - krāsas, krāsainie zīmuļi, aplikācija, krītiņi...

Gatavu darbu lūdzam ieskenēt vai rūpīgi nofotografēt un iesūtīt skolas e-pastā: r64vs@riga.lv ar vēstules tēmu "Dienassgrāmatas konkurss".  Neaizmirsti vēstules tekstā norādīt savu vārdu, uzvārdu un klasi!

Lai jums veicas radošu domu un skaistu ideju veikšanā!


×