“104 grāmatas Latvijas 104. dzimšanas dienā”

Turpinām labu darbu un iedibinātu tradīciju!

Rīgas 64. vidusskolas sākumskolas projekts “104 grāmatas Latvijas 104. dzimšanas dienā” tapis sākumskolas bibliotēkas iniciatīvas “Draudzīgā lasītāja grāmata” ietvaros.

Paldies visām ģimenēm, kas aktīvi atbalstījušas sākumskolas bibliotēkas iniciatīvu “Draudzīgā lasītāja grāmata”!

Tieši ģimenes rūpes un mūsu skolotāju izpratne par sākumskolas lasītāju literāro gaumi un emocionālo labsajūtu, atrodoties mūsu grāmatu telpā, ir veicinājušas bibliotēkas grāmatu klāsta būtisku pieaugumu.

Kopš “Draudzīgā lasītāja grāmatas” iniciatīvas sākuma, sākumskolas bibliotēkas lasītāji ir tikuši pie vairāk nekā 2700 tik ļoti gaidītām, saturiski interesantām un vizuāli tīkamām grāmatām.

Pagājušā gada pieredze liecina, ka mūsu skolēnu ģimenes aktīvi iesaistījās sākumskolas projekta “103 grāmatas Latvijas 103. dzimšanas dienā” īstenošanā un mūsu bibliotēkas grāmatu plaukti tika papildināti ar 230 lieliskām grāmatām.

Tā kā grāmatu dāvināšanas laiks nu jau ir kļuvis par tradīciju, aicinām to turpināt arī šogad.

Šoruden Latvija svinēs 104. dzimšanas dienu. Sveiksim Latviju un sevi, kas esam tās daļa – gudra un stipra Latvijas daļa! Sveiksim, dāvinot grāmatu, katrs kaut tikai vienu. Tā mūsu bērni kļūs par vienu grāmatu zinošāki, domājošāki un arī dāsnāki.

Lai mums visiem kopā prieks vērot, kā aug gudri bērni!

Aicinām arī  5. - 12. klašu skolēnus iesaistīties grāmatu dāvināšanas tradīcijas stiprināšanā, grāmatas nesot uz savas skolas bibliotēku Ūnijas ielā.


×