Valsts kontroliera Rolanda Irkļa vieslekcija

3.februārī Rīgas 64. vidusskolā ar vieslekciju viesojās Valsts kontrolieris Rolands Irklis. Vieslekcijas ietvaros Valsts kontrolieris iepazīstināja skolēnus ar Valsts kontroles darbu un valsts budžeta pārvaldības pamatprincipiem.

R.Irklis dalījās ar savu profesionālo pieredzi un iedrošināja skolēnus paplašināt savas zināšanas, apgūt jaunas prasmes un iemaņas, kas palīdzētu sasniegt personīgos mērķus un izvēlēties nākotnes profesiju.

Nodarbība veidojās kā diskusijā, kurā Valsts kontrolieris dalījās ar savu pieredzi un praktiskiem ikdienas piemēriem, savukārt skolēniem bija iespēja uzdot visus interesējošos jautājumus.

Nodarbībā piedalījās 11. DA, 11.UZ, 12. UZ un 12. VM (vispārizglītojošā virziena) klašu skolēni.

Skolēnu atgriezeniskā saite:

Tīna Paula Birkena, 11.UZ
“Patika, ka Rolands Irklis nestāstija tikai par savu darbu, bet arī par sevi un savu bērnību, izaugsmi.”

Kristaps Ābols, 11.UZ
“Es uzzināju, ko vispār dara Valsts kontrole un Valsts kontrolieris. Un ka paralēli savam darbam, viņam ir daudz interesantu hobiju un, ka viņš visu laiku papildina savas zināšanas. Man patika veids, kā R.Irklis atbildēja uz mūsu jautājumiem.”

Elīza Valtere, 11.DA
“Tas, ka Rolands Irklis ļoti viegli runāja ar mums tā, it kā mēs esam viņa draugi.”

Elizabete Saulīte, 12.UZ
“Man patika, ka mums tika doti padomi, it īpaši, sakarā ar jebkuru profesiju, kas noder strādāšanas/darba izpildes posmu laikā.”

Zanda Jurēvica, 12.VM
“Varētu biežāk dažādu profesiju pārstāvjus paaicināt, īpaši cilvēkus kā R.Irkli, kurš tiešām entuziastiski un interesanti uzrunā auditoriju.”

Sagatavoja: Dana Kristiāna Skrupska

×