Labdarības akcija

“Mūsu plaukstas uz mirkli satikās”

1. - 4. klasei 


Cienījamie 1. - 4. klašu skolēnu vecāki, pedagogi un skolēni!  

Ziemassvētku gaidīšanas laikā ar savu dāsnumu jūs varat iepriecināt tos bērnus, kam jūsu atbalsts ir īpaši nepieciešams. 

Trūcīgo ģimeņu bērni (arī bērni ar invaliditāti, kustību traucējumiem, psihiskiem un uzvedības traucējumiem) priecāsies par jūsu sarūpētajām dāvanām, turklāt daudziem jūsu sniegtais atbalsts un pārsteigums varbūt kļūs par vienīgo Ziemassvētku dāvanu!  

Aicinām piedalīties šajā labdarības misijā! Iesaiņojot dāvaniņu, varat pievienot pašdarinātu apsveikuma kartīti ar sirsnīgu vēlējumu.

Lūdzam norādīt aptuveno dāvanas saturu, kā arī vēlamo saņēmēja dzimumu (aizpildiet, lūdzu redzamo dāvanas satura kartiņu).
Lejuplādē - 1. - 4. klašu dāvanu kartiņa

Dāvaniņu lūgums nogādāt jūsu bērna klases audzinātajai līdz 16. decembrim.

Bērnus iepriecinās: rotaļlietas, spēles, rakstāmpiederumi, krāsojamās grāmatas, apģērbs, kā arī siltas zeķes, cepures, cimdi, šalles.
Saldumus šiem bērniem palīdzēs sarūpēt pašvaldība.

Lai viss labais, ko darāt, bagātīgi atgriežas jūsu ģimenēs!


“Mūsu plaukstas uz mirkli satikās”

5. - 12. klasei 


Cienījamie 5. - 12. klašu skolēnu vecāki, pedagogi un skolēni! 

Ziemassvētku gaidās kopā varam parūpēties, lai Saulkrastu veselības un aprūpes centrā dzīvojošie sirmgalvji piedzīvotu īpašu, negaidītu Ziemassvētku brīnumu.

Aicinām piedalīties šajā labdarības misijā, sarūpējot dāvaniņu kādam senioram! To iesaiņojot, varat pievienot pašdarinātu apsveikuma kartīti ar sirsnīgu vēlējumu.

Lūdzam norādīt aptuveno dāvanas saturu, kā arī vēlamo saņēmēja dzimumu (aizpildiet, lūdzu redzamo dāvanas satura kartiņu).
Lejuplādē - 5. - 12. klašu dāvanu kartiņa

Dāvaniņu lūgums nogādāt jūsu bērna klases audzinātajai līdz 16. decembrim.

Aprūpes centra cilvēki ļoti priecātos, ja būtu kaut kas no šādām lietām: krēmi sejai un ķermenim, šampūni, smaržas, saldumi, kafija, tēja, šalles, zeķes, plecu šalles, grāmatas, krūzītes, bārdas skujamās mašīnītes utt.

Lai viss labais, ko darāt, bagātīgi atgriežas jūsu ģimenēs!Ziedojums biedrībai “Dauna sindroms Latvija”

Aicinām ziedot līdzekļus informatīvai akcijai – dziesmai, kuras mērķis ir uzrunāt ikvienu sabiedrības pārstāvi, ikvienu ģimeni nepalikt vienaldzīgiem pret bērniem ar īpašām vajadzībām.

Dauna sindroms nav slimība, tas ir ģenētisks stāvoklis. Latvijā katru gadu piedzimst ap 10–15 bērnu ar Dauna sindromu. Cilvēki ar Dauna sindromu var mācīties un strādāt, vienīgi tas prasa vairāk laika un pūļu.

Ziedojot līdzekļus šī projekta realizācijai, jūs apliecināsiet, ka ne tikai esat gatavi pieņemt atšķirīgo, bet arī atbalstīt ģimenes, kuras diendienā cīnās par savu bērnu vietu sabiedrībā.

Kopējā projekta realizācijai nepieciešamā summa ir 10 358 eiro, bet biedrība būs pateicīga arī par nelielu mūsu skolas skolēnu, ģimeņu devumu.

Nosaukums: Dauna sindroms Latvija
Reģ. Nr. 40008305155
Konta nr. LV47HABA0551050628224
Maksājuma uzdevumā jānorāda: Projektam Dauna sindroma diena

Lai viss labais, ko darāt, bagātīgi atgriežas jūsu ģimenēs!

×