Safety Sleep

Komandas sastāvs:
Gustavs Šteinbergs (direktors/ražošanas vadītājs)                                                                                        
Daniels Gžibovskis (grāmatvedis/pārdošana vadītājs)                                                                                  
Karīna Elizabete Spore (mārketinga vadītāja)

Produkts:
Šūti auduma spilveni, lai padarītu jūsu braucienus ērtākus. Lietošanai draudzīgs produkts, kas noderēs ikvienam. Ražojam produktu no neizmantotiem audumiem- auduma atgriezumiem.                              
Mūsu spilveni nodrošina ērtu un patīkamu braucienu gan mašīnā, gan citos transportlīdzekļos. Galvenais mērķis ir padarīt katru braucienu patīkamāku.

Kur mūs var atrast:
Instagram
Facebook
Ja Latvia Katalogs
Andele Mandele

Darbība:
Pirmais semestris priekš ‘’SafetySleep’’ bija ļoti ražīgs. Izveidojām 55 dažādus spilvenus ar kuriem piedalījāmies JA Latvia tirdziņā ‘’Cits Bazārs’’ un, kura ietvaros pārdevām visu savu produkciju 48h laikā, kā arī tikām pie nominācijas “SMU biznesa potenciāls”. Sociālo tīklu lapā Instagram izveidojām konkursu, kā arī sasniedzām 150 sekotājus un sniedzām interviju Delfi Bērnu kanālam Cālis.lv. Šobrīd ar sparu paplašinām produktu klāstu, lai tos pēc iespējams ātrāk varam nogādāt to klientiem, jo klienti un viņu atsauksmes mums ir vissvarīgākais.

Mācību gads priekš ‘’SafetySleep’’ bija ļoti ražīgs. Izveidojām 200 dažādus spilvenus ar kuriem piedalījāmies JA Latvia tirdziņā ‘’Cits Bazārs’’ Ziema un ‘’Cits Bazārs’’ Pavasaris , kura ietvaros (‘’Cits Bazārs’’ Ziema) pārdevām visu savu tobrīd saražoto produkciju 48h laikā(55 produktus), kā arī ‘’Cits Bazārs’’ Ziema ietvaros tikām pie nominācijas “SMU biznesa potenciāls” un ‘’Cits Bazārs’’ Pavasaris ietvaros tikām nominēti “SMU biznesa potenciāls” un ‘’Videi draudzīgs produkts/ pakalpojums’’ un arī uzvarējām ‘’Videi draudzīgs produkts/ pakalpojums’’ nomināciju. . Sociālo tīklu lapā Instagram izveidojām konkursu, kā arī sasniedzām 100 sekotājus un sniedzām interviju Delfi Bērnu kanālam Cālis.lv un ‘žurnālam ‘’Ilustrētā Junioriem’’. Šobrīd esam paplašinājuši produktu klāstu, lai tos pēc iespējams ātrāk varam nogādāt klientiem, jo klienti un viņu atsauksmes mums ir vissvarīgākais.

Avots: DELFI.LV

Attīstība
Pieredzi guvām diezgan labu, jo bija gan plusi, gan mīnusi. Plusi bija, ka ieguvām mūsu auditoriju, kā arī saņēmām dažādas nominācijas un par mums tika rakstīts dažādos interneta un žurnālu rakstos. Neveiksmīgi izvēlēta mārketinga stratēģija, kuras sakarā neieguvām vairāk klientu, jo iespējams vairāk vajadzēja pašiem ieguldīt nedaudz naudu reklāmās, piemēram, Instagram vai Facebook profilos.

Iedvesma/Aicinājums/Novēlējums/Sauklis
Šī ir ļoti laba pieredze, lai izmēģinātu, ko jaunu un saprastu vai tas jūs ieinteresē. Protams, ikviens saskarsies ar kādām grūtībām vai problēmām, taču tas nedrīkst ļaut jums padoties, jo katrs cilvēks mācas no savām kļūdām un tas ir dabiski, ka kaut kas neizdodas vai nesanāk. Galvenais domā pozitīvi un ar pareizo attieksmi viss atrisināsies.

×