SMU Honig König

Šis ir mūsu uzņēmuma trešais logo. Mēģinājām viņu veidot vienkāršu, bet atmiņā paliekošu. Tumši dzeltenā un bordo krāsa viena ortu izceļ, burti ir labi pamanāmi. Logo pievienojām arī bites pie bišu vaska, šis simbols norāda, ka produkta sastāvā ir medus, šis noteikti piesaista uzmanību, jo cilvēki cenšas dzīvot veselīgi un medus ir cukura veselīgais aizstāvējs.

Komandas sastāvs:
Marta Grīnberga (direktore)
Kristaps Tutāns (ražošnas vadītājs)
Jānis Lāma (grāmatvedis)
Adrians Dārznieks (mārketinga speciālists)
Ralfs Rasmanis (IT speciālists) 

Produkts:
Pastilas - košļājamās konfektes.
Produkta sastāva ir tikai dabīgas vielas – medus un mājās audzēti vai veikalā pirkti latviešu augļi. Produktu pagatavojot tam neko citu nepievienojam, lai produkts sacietētu to žāvējam.
Augļu pastilas
Gatavots no ziedu medus un augļiem.
Garšīgs un veselīgs konfekšu aizstājējs, var izbaudīt kopā ar tēju, atpūšoties terasē, lasot grāmatu, vai arī, ja vienkārši rodas vēlme panašķēties ar veselīgiem saldumiem.

Produkta izveide
Katrs atradām recepti, kas mūsuprāt bija vispiemērotākā un mājās virtuvē, katrs uztaisījām savu recepti. Kad pastilas bija gatavas paši nogaršojām un iedevām nogaršot radiniekiem, lai dzirdētu viņu domas. Pēc tam pastāstījām viens otram kādas atsauksmes deva radinieki un, ko paši domājam par garšu un recepti. Beigās nonācām pie vienas kopējas receptes, kas bija salikta kopā no 3 dažādām receptēm un izveidojām, mūsuprāt, atbilstošākās proporcijas starp augļu biezeni un medu.

Pieredze
Guvām interesantu, jaunu pieredzi kā komunicēt ar citiem, sastrādāties komandā, uzticēties un veidot produktu. Mūsu produkta veidošanas ceļš bija/ir diezgan ilgs un, mūsuprāt, vēl joprojām neesam sasnieguši, ko vēlējāmies. Varam teikt, ka mūsu pieredze ir gan laba, gan slikta, bet mēs ieguvām iespēju saprast, uzzināt kādām vēlmēm un motivācijai jābūt veidojot uzņēmumu.

Darbība:
Nepiedalijāmies nevienā tirdziņā vai pasākumā, jo produkts vēl nebija pilnībā gatavs. Nevarējām arī piedalīties dēļ covid, jo, lai pārdotu ēdienu, tam jābūt gatavotam valsts apstiprinātā virtuvē.

Iedvesma/Aicinājums/Novēlējums/Sauklis
Sapņojiet, eksperimentējiet, piedzīvojiet! Ikviena pieredze ir zelta vērta gan veiksmīgā, gan ne tik veiksmīgā.


×