SMU BurBelle

Komandas sastāvs:
Beate Augule (uzņēmuma direktore)
Annija Bistere (mārketinga vadītāja)
Jolanta Kolovska (pārdošanas vadītāja)

Produkts:
Ražojam paštaisītus mākslīgos nagus, kas kalpo kā ideāls skaistumkopšanas salona apmeklējuma alternatīva, it īpaši šādos pandēmijas apstākļos. Tie ir pieejami dažādos izmēros, garumos un dizainos. Komplekts sastāv no pašdarinātiem standarta vai personalizētiem nadziņiem, kā arī kopšanas piederumiem, kurus var izmantot vairākas reizes, tā pat kā nadziņus, saaudzīgi tos atkopjot.

Kur mūs var atrast?
Instagram
Facebook
Ja Latvia Katalogs

Darbība:
Pirmie divi mēneši ir pavadīti ļoti veiksmīgi, esam daudz strādājuši, piedalījušies JALatvija veidotajā tirdziņā “Cits Bazārs”, uzklausijām kritikas un uzslavas. Pirmā mēneša laikā jau esam uzaudzējuši platformā “Instagram” 500 sekotāju, katru dienu saņemam jaunus pasūtījumus un atsauksmes no klientiem, kas mūs patiesi iepriecina un motivē.
Mūsu misija ir apmierināts klients ar vēlmi atgriezties. Tas pagaidām ir ļoti veiksmīgi izdevies. Sagatavošanās darbi nebija viegli, bet atmaksājās rezultātā, iepriecinātos klientos un gandarījumā.
Pats svarīgākais ir uzstādīt augstas ambīcijas uzņēmuma kvalitātē un attīstībā.

Attīstība
Veidojot un darbojoties skolēnu mācību uzņēmumā uzzinājām, kas nepieciešams, lai izveidotu un vadītu veiksmīgu un pelnošu biznesu. Procesa laikā kļuvām atbildīgākas pret savu darbu un kolēģiem. Veidojot uzņēmumu trijatā uzlabojām komunikācijas spējas, kā arī spēju strādāt, sadarboties komandā. Šī gada laikā nesaskaramies ar nozīmīgiem klupšanas akmeņiem. Uzsākot SMU aktīvu darbību ieguvām lielu atsaucību sociālajos mēdijos, kas palīdzēja nostiprināt mūsu klientu bāzi. Piedaloties “JA Latvia” organizētajā “Cits Bazārs” pasākumos, ieguvām pieredzi sava uzņēmuma pārstāvēšanā, kas palīdzēja SMU prezentācijās.

Iedvesma/Aicinājums/Novēlējums/Sauklis
Pats svarīgākais ir uzstādīt augstas ambīcijas uzņēmuma kvalitātē un attīstībā. Aicinām nākamos 11. klases skolēnus veidot SMU ne tikai tāpēc, ka iespējams pilnveidot komunikācijas prasmes, spēju darboties komandā, atbildības sajūtu, bet arī pieredzes iegūšanas dēļ. Jāpiebilst, ka, uzsākot biznesu, var iemācīties daudz ko jaunu, piemēram, mārketingu, produkta izveidi, uzņēmuma pārstāvēšanu pasākumos un projektos, kas ļoti var noderēt tiem, kuri vēlas dzīvi saistīt ar uzņēmējdarbību. Tā ir iespēja ceļot laikā, praktiski darboties uzņēmumā vēl tikai mācoties vidusskolā, kā arī, protams, saprast vai tas tiešām ir tas, ko sirds kāro darīt. Protams, ikviens jaunais biznesa veidotājs saskarsies ar kādām grūtībām vai klupšanas akmeņiem, taču nedrīkst padoties un jāskatās uz priekšu- mēs mācāmies un kļūstam gudrāki, apzinātāki un stabilāki tajā, ko darām, tikai kļūdoties.

×