SMU Body Peace

Komandas sastāvs:
Alise Laura Puriņa (direktore)
Loreta Čabovska (mārketinga vadītāja)
Luīze Riemere-Silarāja (grāmatvede)
Agnija Kristiāna Meldere (IT speciāliste)
Leolanda Liepiņa (ražošanas vadītāja)

Produkts:
Mūsu ražotais produkts ir 100% dabīgs ķermeņa sviests ar maigu kakao un kokosriekstu smaržu, kurš dziļi mitrina, baro, atjauno un aizsargā ādu. Padara to mīkstu un maigu, ātri iesūcas, neatstāj un nerada taukainu sajūtu. Ķermeņa sviestam ir īpaši gaisīga konsistence. Šis produkts ir piemērots visiem ādas tipiem, taču īpaši noderēs sausai un saulē vai aukstumā bojātai ādai. Galvenās izejvielas ir šī un kakao sviests, kā arī kokosriekstu eļļa, kas mūsu ķermeņa sviestam piešķir maigu kakao un kokosriekstu smaržu. Mūsu produkts tiek bagātināts ar augsti spiestu Avokado un Jojobas eļļu, kā arī E Vitamīnu, kas palīdz ādai iegūt veselīgu izskatu, aizkavē ādas novecošanos un atjauno ādas elastību. Visas izmantotās izejvielas ir augstas kvalitātes un ir nealerģiskas.

Kur mūs var atrast:
Instagram
Facebook
Ja Latvia katalogs
e-pasts: smubodypeace@gmail.com

Body Peace darbība:
1. semestrī izlēmām tirdziņos nepiedalīties, lai pilnveidotu mūsu produktu. Tika pilnveidots tā sastāvs, kā arī vizuālais noformējums, lai nonāktu pie vislabākā gala rezultāta.
2. semestra sākumā sākām aktīvi darboties sociālajos tīklos, piesaistījām pirmos klientus un pārdevām pirmos produktus. Piedalījāmies pirmajos tirdziņos un guvām panākumus. Cits bazārs 2021 pavasara tirdziņā uzvarējām JA Latvija rīkotajā Facebook foto konkursā. Pilnveidojām savas zināšanas un pieredzi, piedaloties Latvijas-Somijas sadraudzības veidotajā pasākumā “Shark Tank”. 2. semestrī piedalījāmies visos JA Latvija Cits bazārs rīkotajos pasākumos.

Attīstība
Sākumā mums negāja tik labi kā vēlētos, savu darbību sākām diezgan vēlu. Kad sākām savu darbību, radās dažas neskaidrības un problēmas, taču ātri kopīgiem spēkiem tās atrisinājām. Piedaloties JA Latvijas rīkotajos tirdziņos un “Shark Tank” ieguvām lielisku pieredzi un ieteikumus no dažādiem žūrijas locekļiem, lai pilnveidotu savu darbību. Cītīgi strādājām pie uzņēmuma vizuālā tēla, kas noveda mūs pie panākumiem foto konkursā.

Iedvesma/Aicinājums/Novēlējums/Sauklis
Galvenais ir nebaidīties darīt! Ir jāuzdrīkstas, lai gūtu panākumus. Sāciet visu domāt un darīt laicīgi, jo nevajag visu atstāt uz pēdējo brīdi, tas ne ar ko labu nebeigsies.

×