Sasniegumi sportā 2018./2019.m.g.

Datums Disciplīna Vecums Klase Komanda Vidzemes pr-pils. Rīga
12.09.18. Futbols  2007.-2008.dz.g. 4.-5.kl. zēni 1. vieta
19.09.2018 Futbols  2005.-2006.dz.g. 6.-7.kl. zēni 4.vieta/apakšgr.
26.09.2018 Futbols  2003.-2004.dz.g. 8.-9.kl. zēni 2.vieta/apakšgr.
21.09.2018 Olimpiskā diena 2018 Strītbols  2002-1999.dz.g. 10.-12.kl. zēni
3. vieta
04.10.2018 Komandu krosa stafetes, Anniņmuižā 2005.-2006.dz.g. 6.-7.kl. zēni , meitenes
1.vieta


2002-1999.dz.g. 10.-12.kl. zēni , meitenes
2.vieta
10.10.18. Volejbols 1999.-2002.dz.g. 10.-12.kl. zēni 4.vieta/apakšgr.
17.10.18. Volejbols 1999.-2002.dz.g. 10.-12.kl. meitenes 2. vieta/ apakšgrupā
05.11.2018 Volejbols 2003.-2004.dz.g. 8.-9.kl. meitenes 4.vieta/apakšgr.
13.11.18. Stafetes "Drošie un veiklie" 2007.dz.g. un jaun. 4.-5.kl. 6 meitenes+6 zēni 1.vieta 9. vieta
20.11.18. Basketbols "Jauno basketbolistu kauss" 2005.-2006.dz.g 6.-7.kl. meitenes 3. vieta
27.11.18. Basketbols "Jauno basketbolistu kauss" 2005.-2006.dz.g 6.-7.kl. zēni 3.v/apakšgr.
04.11.18. Basketbols "Oranžā bumba" 2007.dz.g. un jaun. 4.-5.kl. zēni 3.v/apakšgr.
11.12.18. Basketbols "Oranžā bumba" 2006.dz.g. un jaun. 4.-5.kl. meitenes 2.vieta 
09.01.19. Basketbols "Jauno basketbolistu kauss" 2003.-2004. 8.-9.kl. zēni 3.vieta/apakšgr.
15.01.19. Basketbols "Jauno basketbolistu kauss" 2003.-2004. 8.-9.kl. meitenes 3.-5.vieta/apakšgr.
12.02.19. Tautas bumba 2007. un jaun.dz.g. 4.-5.kl. meitenes 2.vieta/apakšgr.
08.02.19. Tautas bumba 2007. un jaun.dz.g. 4.-5.kl. zēni 2. vieta
22.02.19. Florbols 2006.-2005.dz.g 6.-7.kl. zēni 3. vieta
04.04.19. Florbols 1999.-2002.dz.g. 10.-12.kl. jaunieši 4.vieta
26.04.19. Futbols 1999.-2002.dz.g. 10.-12.kl. jaunieši 1.vieta
05.01.-01.03.19. VEF Rīgas skolu superlīga 1999.un jaun. 10.-12.kl. zēni 2.vieta/apakšgr.
21.03.18. Florbols
4.-5.kl. zēni 2. vieta
02.05.19. 22. Rīgas skolēnu spēles 1999.-2006.dz.g. 6.-12.kl. meitenes+zēni


Strītbols 1999.-2002.dz.g. 10.-12.kl. jaunieši
2. vieta

Strītbols 2003.-2004. 8.-9.kl. meitenes
2.vieta

Florbols 2006.-2005.dz.g 6.-7.kl. meitenes+zēni
5. vieta
10.05.19. Rīgas pilsētas starpskolu sacensības futbolā 2007. un jaun.dz.g. 4.-5.kl. zēni
1.vieta, LR-4.vieta
14.05.19. Olimpiskās stafetes 1999.-2006.dz.g. 6.-12.kl. meitenes+zēni



2006.-2005.dz.g 6.-7.kl. meitenes+zēni 1.vieta 3.vieta


1999.-2002.dz.g. 10.-12.kl. meitenes+zēni 1. vieta

 

×